اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز

رئیس اتاق بازرگانی اهواز خبر داد امهال بازپرداخت اقساط بانکی برخی مشاغل خوزستان تا پایان خرداد

اتاق اهواز جمعه 31/Ordibehesht/1400 12:58

رئیس اتاق بازرگانی اهواز  از امهال بازپرداخت اقساط بانکی معوق برخی گروه‌های شغلی تا پایان خردادماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اهواز شهلا عموری اظهار کرد: برابر با ابلاغ مصوبات شصتمین نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ که اقساط بانکی آن‌ها در سال ۹۹ معوق شده است، تا پایان خردادماه مهلت دارند که نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام کنند.

دبیر شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خوزستان افزود: این تصمیم در ستاد استانی مدیریت کرونا مطابق مصوبات ستاد ملی و به واسطه شرایط حال حاضر کشور اتخاذ شده است.

عموری با اشاره به اینکه امهال پرداخت اقساط معوق گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ در خوزستان هفته گذشته به ادارات امور شعب بانک‌ها ابلاغ شده است، گفت: انتظار می‌رود که بانک‌های خوزستان مطابق مقررات و ضوابط تعیین‌شده برای حمایت از کسب و کارها اقدام کنند.

وی تصریح کرد: دستگاه‌های نظارتی، هر گونه تخطی از دستورالعمل‌های ستاد ملی و استانی کرونا را مورد رصد و بررسی قرار می‌دهند و قطعا با متخلفان در این زمینه بر اساس قانون برخورد می‌کنند.

عموری افزود: فعالان اقتصادی می‌توانند گزارش‌های مربوط به عدم تکمین بانک‌ها از مصوبات ستادهای ملی و استانی کرونا را جهت پیگیری‌های قانونی، به اتاق بازرگانی اهواز گزارش کنند.