اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز

دوره آموزشی مجازی نحوه مشارکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی - آذر1401

اتاق اهواز دوشنبه 28/Azar/1401 14:20

 به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز با همکاری اتاق بین الملل جوانان اهواز دوره آموزشی مجازی نحوه مشارکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی برگزار می گردد .

 هفتمین دوره مجازی و رایگان آذرماه  روز   سه شنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۱ از ساعت ۱۴ الی ۱۸ برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اهواز برنامه ریزی حضور در نمایشگاه ، چرخه عمر نمایشگاه (قبل، حین و بعد) ،  غرفه آرایی و آداب آن ،  آداب و تشریفات غرفه داری ، بازاریابی نمایشگاهی و افزایش نرخ تبدیل رهگذران نمایشگاهی، بررسی عوامل موفقیت نمایشگاه از جمله سرفصل های این همایش عنوان شده است .

 حضور در این دوره برای عموم رایگان می باشد اما در صورتی که متقاضی دریافت گواهینامه آموزشی بین المللی (دوزبانه) باشد می بایست مبلغ 70 هزار تومان واریز نماید.

  متقاضیان صدور گواهینامه ی آموزشی می بایست یک روز بعد از حضور در دوره ی آموزشی، هزینه صدور گواهینامه ی آموزشی را از طریق شماره کارت 6063737004812796 به نام اتاق بازرگانی اهواز نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، واریز و تصویر فیش واریزی، نام و نام خانوادگی، کد ملی و نام دوره ی آموزشی مورد نظر خود را از طریق واتس آپ یا اپلیکیشن بله به شماره (09018133349) واحد آموزش اتاق اهواز ارسال نمایند.

 دوره های آموزشی آنلاین اتاق بازرگانی اهواز در فضای مجازی اسکای روم Skyroom برگزار می شود و برای حضور، نیاز به نصب نرم افزار نیست .

 مدرس این دوره دکتر وحید نثائی می باشد  .

  علاقه مندان جهت شرکت در این دوره  می توانند با اپلیکیشن بله یا واتس اپ واحد آموزش ۰۹۰۱۸۱۳۳۳۴۹ و یا شماره ۳۳۳۳۲۶۴۲ داخلی ۲۰۲ در ارتباط باشند .