اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز

اصول مبانی روانشناسی فروش و تحلیل رفتار مصرف کننده - دیماه1401

اتاق اهواز دوشنبه 12/Dey/1401 09:48

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز با همکاری اتاق بین المللی جوانان اهواز سومین دوره مجازی و رایگان دیماه را با عنوان  اصول مبانی روانشناسی فروش و تحلیل رفتار مصرف کننده  برگزار می نماید.

زمان برگزاری این دوره  سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۳:۳۰ می باشد . 

سرفصل های دوره عبارتند از :  روانشناسی فروش (سبک زندگی، برداشت از خود، خود معنا و خود ایده آل) ، روانشناسی فروش بر پایه تاثیر گروه، اثر غرور و اثر ارابه ای ، رفتار مصرف کننده و آستانه های حسی ، شرطی سازی، سازگاری و یادگیری با هدف متقاعد سازی مخاطبین ،  چرخه عمر خانواده و تحلیل رفتار مصرف کننده ،  پرسش و پاسخ.

حضور در این دوره و دوره های آموزشی دی ۱۴۰۱ اتاق بازرگانی اهواز برای عموم آزاد و رایگان می باشد . متقاضیان دریافت گواهینامه آموزشی بین المللی (دوزبانه)  می بایست مبلغ 70 هزار تومان واریز نمایند.

 متقاضیان صدور گواهینامه ی آموزشی می بایست یک روز  بعد از حضور در دوره ی آموزشی، هزینه صدور گواهینامه ی آموزشی را از طریق شماره کارت 6063737004812796 به نام اتاق بازرگانی اهواز نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، واریز و تصویر فیش واریزی، نام و نام خانوادگی، کد ملی و نام دوره ی آموزشی مورد نظر خود را از طریق واتس آپ یا اپلیکیشن بله به شماره (09018133349) واحد آموزش اتاق اهواز  ارسال نمایند.

 دوره های آموزشی آنلاین اتاق بازرگانی اهواز در فضای مجازی اسکای روم Skyroom برگزار می شود و برای حضور، نیاز به نصب نرم افزار نیست .