اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز

همایش تجاری ایران و قرقیزستان 17 اردیبهشت برگزار می‌شود

اتاق مشترک یکشنبه 17/Ordibehesht/1402 12:58

همایش تجاری ایران و قرقیزستان به همت اتاق ایران و با همکاری کمیته مشترک ایران و قرقیزستان با حضور نمایندگان 15 شرکت قرقیزی 17 اردیبهشت در اتاق ایران برگزار می‌شود.

همزمان با سفر تمیر ساریف، رئیس اتاق بازرگانی و صنعت قرقیزستان به ایران و برگزاری نمایشگاه ایران اکسپو ، همایش تجاری ایران و قرقیزستان برگزار می‌شود. این همایش به همت اتاق ایران و با همکاری کمیته مشترک ایران و قرقیزستان و با حضور مقامات و فعالان اقتصادی دو کشور در روز یکشنبه 17 اردیبهشت ساعت 15:30 در طبقه هشتم ساختمان اصلی اتاق ایران برگزار خواهد شد.    

در حاشیه این همایش، جلسات (B2B) و مذاکرات تجاری فعالان اقتصادی دو کشور با حضور نمایندگان 15 شرکت قرقیزی برقرار خواهد بود. حوزه‌های فعالیت شرکت‌های قرقیزستانی شامل کشاورزی و کود، آبزیان، صنایع غذایی، مصالح ساختمانی، حمل و نقل، تجهیزات روشنایی، پلاستیک، مواد شوینده، پتروشیمی، بسته بندی و چاپ، ، صنعت داروسازی و موتور هواپیما است.

شرکت در این همایش صرفا از طریق ثبت نام قبلی مجاز است و اعضای اتاق ایران برای شرکت در  آن می‌توانند از طریق لینک https://iccima.ir/iran-kyrgyzstan ثبت نام کنند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های 85732356، 85732390 تماس بگیرند.