اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز

دوره آموزشی آنلاین آشنایی با انواع مجوزهای صادراتی -دیماه ۱۴۰۲

اتاق اهواز یکشنبه 17/Dey/1402 08:18

به همت اتاق بازرگانی اهواز و با همکاری اتاق بین الملل جوانان اهواز سومین دوره آموزشی آنلاین دیماه ۱۴۰۲ برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اهواز  تعاریف مربوط به صادرات و اظهارکالا ،  آشنایی با باکس های اظهارنامه صادراتی ،  آشنایی با تعیین ارزش صادراتی ،  آشنایی با قوانین و مقررات صادرات ،  آشنایی با مجوزهای صادراتی ،  آشنایی با اسناد صادراتی   از جمله سرفصل های این همایش عنوان شده است .

زمان برگزاری این همایش روز یکشنبه 17 دیماه  از ۱۴ الی ۱۸ می باشد .

مدرس این دوره مهدی سعیدی از اساتید مجرب موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق ایران می باشد .

علاقه مندان جهت شرکت در این دوره  می توانند با اپلیکیشن بله یا واتس اپ واحد آموزش 09018133349 و یا شماره 33332642 داخلی 202 در ارتباط باشند .

هزینه هر دوره  برای دانشجویان و اعضا اتاق بازرگانی اهواز  ۱۰۰ هزار تومان و   برای شرکت کنندگان آزاد ۱۵۰ هزار تومان  لحاظ شده است.

این دوره در فضای مجازی اسکای روم Skyroom برگزار می شود و برای حضور، نیاز به نصب نرم افزار نیست و فقط با کلیک بر روی لینک ارسال شده می توان به راحتی وارد کلاس فضای مجازی شده و از محتوای آن بهره مند شد.

 متقاضیان صدور گواهینامه ی آموزشی می بایست یک روز  بعد از حضور در دوره ی آموزشی، هزینه صدور گواهینامه ی آموزشی را از طریق شماره کارت 6063737004812796 به نام اتاق بازرگانی اهواز نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، واریز و تصویر فیش واریزی، نام و نام خانوادگی، کد ملی و نام دوره ی آموزشی مورد نظر خود را از طریق واتس آپ یا اپلیکیشن بله به شماره (09018133349) واحد آموزش اتاق اهواز  ارسال نمایند.