اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز

نشریه اتاق ایران منتشر شد

اتاق ایران شنبه 22/Ordibehesht/1403 11:13


نشریه «نامه اتاق بازرگانی» به‌عنوان یکی از باسابقه‌ترین نشریات ایران،‌ پس از یک وقفه چندساله با محوریت بررسی مسائل حوزه تجارت خارجی منتشر شد.

نشریه «نامه اتاق بازرگانی» که از باسابقه‌ترین نشریات ایران است،‌ پس از یک وقفه چندساله منتشر شد. ابن نشریه که در سال نود و سوم فعالیت است، ویژه‌نامه‌ای را برای بررسی وضعیت تجارت خارجی و چالش‌های آن به چاپ رساند که بخشی از آن در جریان برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران (اکسپو 2024) به دست علاقه‌مندان رسید.

ویژه‌نامه تجارت خارجی نشریه «نامه» در 100 صفحه تلاش کرده است با نگاهی تخصصی و حرفه‌ای، مسائل اقتصادی و تجاری را مورد واکاوی قرار دهد.

در این مجله موضوع تجارت خارجی به‌ویژه صادرات غیرنفتی موردتوجه قرار گرفته است و با عنوان اصلی «تجارت در تنگنا» تلاش دارد الزامات تقویت صادرات و بایسته‌های حمایت از صادرکنندگان بخش خصوصی را برای مخاطبان اعم از مسئولان دولتی و فعالان اقتصادی ارائه کند.

در این شماره ویژه از نشریه نامه اتاق بازرگانی در کنار گزارش‌های تحلیلی و آماری، گفتگوها و یادداشت‌هایی از کارشناسان و فعالان اقتصادی به انتشار رسید.

نظرات و دیدگاه‌های تحلیلگران و کنشگران اقتصادی نظیر صمد حسن‌زاده، محمدرضا بهرامن، حسین سلاح‌ورزی، پیام باقری، محسن جلال‌پور، حسین پیرموذن، کیوان کاشفی، علی چاغروند، حامد عسگری، محمدصادق حمیدیان جهرمی، هرویک یاریجانیان، مجیدرضا حریری، عرفان شاکری، مهرداد سعادت دهقان، پویا فیروزی، محمد لاهوتی، صدرالدین نیاورانی، علی‌اصغر جمعه‌ای، محمود تولایی، مهدی طبیب‌زاده، حسن فروزان‌فرد، فریال مستوفی، محمدعلی میرزاییان، فریدون اسعدی، علیرضا کلاهی، محمدعلی رضایی،‌ محمد عبده‌زاده، فاطمه مقیمی، یحیی ضیایی مهرجردی و بهرام شکوری، در این شماره از نشریه بیان شده است.