اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز

شیوه های حضور در مناقصات خارج از کشور

اتاق اهواز چهارشنبه 10/Khordad/1402 09:20

به همت اتاق بازرگانی اهواز و با همکاری اتاق بین الملل جوانان اهواز  دومین دوره آموزش مجازی خرداد  ۱۴۰۲ با عنوان   شیوه های حضور در مناقصات خارج از کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اهواز ، سازمان های داخلی و بین المللی مرتبط با مناقصات بین المللی  ، طبقه بندی مناقصات بین المللی ،  نحوه خرید، مطالعه، تکمیل و ارائه اسناد ،  مدیریت ریسک و شناسایی چالش های شرکت در مناقصات بین المللی از جمله سرفصل های این همایش عنوان شده است .

 علاقه مندان جهت ثبت نام می توااند موارد  را به واتس آپ واحد آموزش اتاق بازرگانی اهواز (۰۹۰۱۸۱۳۳۳۴۹)  ارسال نمایید:

 نام و نام خانوادگی

 کد ملی

 شماره همراه

 آدرس دقیق محل کار یا منزل (اگر قبلا ارسال کردید نیاز به ارسال مجدد نیست)

 تصویر فیش واریزی

 نام دوره درخواستی

مدرس این دوره  آقای مصطفی خلیلی می باشد .

هزینه هر دوره  برای دانشجویان و اعضا اتاق بازرگانی اهواز  ۱۰۰ هزار تومان و  برای شرکت کنندگان آزاد ۱۵۰ هزار تومان  تعیین شده است .

مبلغ هر دوره را به صورت جداگانه از طریق شماره کارت 6063737004812796 به نام اتاق بازرگانی اهواز نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، واریز و تصویر فیش واریزی را به همراه اطلاعات خواسته شده، از طریق واتس آپ به شماره (09018133349) واحد آموزش اتاق اهواز  ارسال نمایند.

 دوره های آموزشی آنلاین اتاق بازرگانی اهواز در فضای مجازی اسکای روم Skyroom برگزار می شود و برای حضور، نیاز به نصب نرم افزار نیست و فقط با کلیک بر روی لینک ارسال شده می توانید به راحتی وارد کلاس فضای مجازی شده و از محتوای آن بهره مند شوید.