اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز

محدودیت ترافیکی جدید عید فطر در اهواز اعلام شد

اجتماعی سه شنبه 21/Farvardin/1403 11:21

 رییس پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز گفت: محدودیت ترافیکی جدید روز برگزاری نماز عید فطر در اهواز به دلیل شرایط آب و هوایی تعیین شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اهواز سرهنگ سعید حسنوند سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اعلام تغییر مکان برگزاری نماز عید سعید فطر در اهواز بیان کرد: به دلیل پیش‌بینی بارش باران طی روزهای اخیر در اهواز مکان برگزاری نماز عید فطر از ضلع شمالی تقاطع پاداد جنب حوزه علمیه به مصلی مهدیه امام خمینی (ره) اهواز تغییر کرد به همین دلیل محدودیت ترافیکی تعیین شده بر اساس مکان قبلی برگزاری نماز نیز تغییر کرده است.

وی گفت: محدودیت ترافیکی در مسیر بلوار آیت الله بهبهانی حدفاصل تقاطع کیکاوس تا سه راه سلمان فارسی، رفت و برگشت و تمامی دسترسی‌های منتهی به بلوار آیت الله بهبهانی شامل خیابان‌های کافی، مهربند، مجاهدین،کیوان و وکیلی از نبش خیابان کمپانی (پیروزی)، جعفری، شمشیری، صدرالسادات از نبش خیابان حق بین و امام،کیوان،آیت الله غفاری و هادی‌زاده از نبش خیابان گندمی تعیین شده است.

سرهنگ حسنوند افزود: مسیرهای جایگزین نیز شامل خیابان‌های پیروزی (کمپانی) ، حق‌بین و گندمی در جهت شمالی و جنوبی و خیابان ۱۰ پاداد و زند و رستگاری در جهت شرقی و غربی پیش‌بینی شده که با توجه به عرض محدود این معابر از نمازگزاران تقاضا می‌شود برای روان‌سازی ترافیک از توقف وسایل نقلیه خود در این مسیرها خودداری کنند.

رییس پلیس راهور اهواز اظهار کرد: از مردم درخواست می‌شود از مسیرهای جایگزین در این روز استفاده کنند تا از بروز حادثه و یا گره ترافیکی در شهر خودداری شود.

 به دلیل پیش بینی بارش باران مکان برگزاری نماز عید سعید فطر اهواز به مصلی این شهرستان تغییر یافته است.