اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز

برگزاری دو نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اربیل و موصل عراق

نمایشگاه شنبه 03/Mehr/1400 12:50

دو نمایشگاه اختصاصی ایران در عراق با هدف توسعه صادرات محصولات و خدمات فنی و مهندسی در شهرهای اربیل و موصل برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی اهواز به نقل از  سازمان توسعه تجارت ایران، بر اساس برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران در سال ۱۴۰۰ در زمینه توسعه صادرات محصولات و خدمات فنی و مهندسی ایرانی در بازارهای همسایه به ویژه کشور عراق، دو نمایشگاه اختصاصی ایران در شهرهای موصل و اربیل برگزار می شود.

خاطرنشان می سازد، نخستین نمایشگاه اختصاصی ایران از تاریخ ۹ الی ۱۲ آذر ماه سال ۱۴۰۰ در شهر موصل اقلیم کردستان و همچنین دومین نمایشگاه اختصاصی ایران از تاریخ ۳۰ آذر الی ۴ دی ماه سال ۱۴۰۰ در اربیل اقلیم کردستان با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می‌گردد.

لازم به ذکر است، این دو رویداد  نمایشگاهی با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران، نظارت دفتر عربی آفریقایی این سازمان، با هماهنگی ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران و عراق و همکاری  کنسولگری  ایران در اربیل و موصل برگزار خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت http://mapnafair.com/new/  مراجعه و یا با شماره 88370450-021 تماس حاصل نمایند .